Asystent/tka ds. szkoleń i komunikacji wewnętrznej

FM Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Miejsce pracy: Mszczonów

Zakres obowiązków:

  • wsparcie obszaru szkoleń w zakresie ich planowania i organizacji,
  • administrowanie bazą szkoleniową,
  • badanie efektywności szkoleń,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych i prezentacji,
  • udział w procesach związanych z komunikacją wewnętrzną w firmie.

Wymagania:

  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (95% awansów w naszej firmie stanowią awanse wewnętrzne),
  • współpraca ze specjalistami posiadającymi bogaty bagaż doświadczeń zawodowych oraz szeroką wiedzę z zakresu szkoleń, komunikacji, HR,
  • pakiet szkoleń i możliwość udziału w międzynarodowych projektach;
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie społeczne, system Benefit, dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne, sportowe),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze.
FM Logistic
ul. Tarczyńska 111a
96-320 Mszczonów
tel. 46 857 00 01