Dla naszego Klienta, rozwijającej sie firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

asystent techniczny

Nr ref.: 30341
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Skarżysko - Kamienna

Zakres obowiązków:
  • logistyka materiałów, współpraca z działem konstrukcyjnym
  • obsługa maszyn CNC (wypalarki plazmowo-gazowej) w zakresie przygotowania programów
  • planowanie kolejności prac na wypalarce
  • rozliczenia wysyłek materiał/wypalonych komponentów, ewidencjonowanie i koordynacja dostaw  blach niezbędnych do zapewnienia płynności pracy wypalarki – współpraca w tym zakresie z działem zaopatrzenia
  • kontrola jakości wykonywanych produktów oraz detali
  • kontrola stanów magazynowych detali
  • nadzór nad pracą maszyny, zgłaszanie usterek i współpraca w tym zakresie z serwisem

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe – kierunek mechaniczny, lub ostatni rok studiów
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość programu AutoCad (i pokrewnych), oraz pakietu MS Office
  • umiejętność planowania
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej branży
  • uczciwość, sumienność, dokładność, dyspozycyjność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w początkowym okresie pracy
  • możliwość stalego zatrudnienia u klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)