Asystent srk/ERTMS - Techniki kolejowe

COWI Polska Sp. z o.o.

54-429 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Asystent SRK/ERTMS - Techniki kolejowe

Chciałbyś pracować w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku?
Czy chcesz pracować z najlepszymi ekspertami od Sterowania Ruchem Kolejowym w systemach ERTMS i CBTC?

Rosnący rynek:
System ERTMS staje się światowym standardem sterowania ruchem kolejowym w branży kolejowej. Nie tylko w UE, ale także w skali globalnej normy ERTMS są coraz częściej stosowane, ze względu na rosnące zapotrzebowanie Spółek Kolejowych.

Rozbudowujące się na całym świecie obszary miejskie wymagają nie tylko nowych linii metra, ale także zwiększonej pojemności na istniejących liniach. Wymagania te mogą być spełnione przy wprowadzaniu systemów CBTC.

Takie wymagania doprowadziły do szybkiego wzrostu inwestycji kolejowych i COWI jest obecnie zaangażowane w wiele projektów kolejowych w Skandynawii, na Bałkanach, Bliskim Wschodzie i w Afryce, obejmujących wszystkie aspekty od studiów wykonalności po projekty wykonawcze i nadzory.
Działy kolejowe COWI współpracują na arenie międzynarodowej, dzielą się wiedzą przy wspólnej realizacji projektów licząc ponad 300 pracowników.

Kandydat:
COWI poszukuje kandydata z wykształceniem wyższym na pozycję asystenta branży SRK oraz ERTMS/CBTC.

Kwalifikacje:
• Oczekujemy, że kandydaci na to stanowisko posiadają tytuł magistra inżyniera w zakresie urządzeń sterowania ruchem kolejowym (ew. ostatni rok studiów magisterskich). Dopuszczamy również kierunki pokrewne, jeśli kandydat(ka) posiada doświadczenie przy projektach związanych z SRK lub ERTMS.
• Oczekujemy komunikatywności, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole
• Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i obsługi komputera (w tym programów typu CAD/CAE, preferowane technologie firmy Bentley Systems)
• Wymagamy dyspozycyjności i gotowości do podróży – przez pierwsze pół roku comiesięczne, tygodniowe pobyty w Danii na szkoleniu
• Kandydaci muszą mieć dobre umiejętności w rozwiązywaniu złożonych zadań i szybko przyswajać nowe metody i technologie
• Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, jednak będzie dodatkowym atutem (zwłaszcza międzynarodowe)

Oferta COWI:
Praca w COWI Polska we Wrocławiu i/lub zagranicznych projektach Grupy COWI w obszarze SRK oraz ERTMS/CBTC.

Słowa kluczowe to rozwój, przekazywanie zadań, zaufanie i otwartość na współpracę. Codziennie pracujemy z silnym zaangażowaniem i wysokim stopniem swobody odpowiedzialności. Oferujemy:
• Ciekawą pracę z wyzwaniami zawodowymi
• Współpracę z wysoko wykwalifikowanymi współpracownikami
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Udział w projektach skandynawskich i międzynarodowych

Szkolenia:
Wstępne szkolenie w biurze COWI w Lyngby (Kopenhaga, Dania) – jeden tydzień w miesiącu przez pół roku.

Osoba do kontaktu:
Aby dowiedzieć się więcej o stanowisku prosimy o kontakt.
Jacek Jędrys

Prezentacja firmy

COWI Polska Sp. z o.o. jest firmą konsultingową działającą w obsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
premia motywacyjna, premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja