Asystent Spedytora z językiem francuskim

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Wspieranie pracy działu przy realizacji zleceń, dokumentacji, przygotowywaniu ofert dla klientów
  • Samodzielne pozyskiwanie zleceń na samochody własne i podwykonawców
  • Realizacja zleceń i kontrola nad prawidłową realizacją zlecenia
  • Kontrola dokumentów przewozowych
  • Realizacja nałożonych targetów po okresie przyuczenia

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • Skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu
  • Wytrwałość w dążeniu do celu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży usług lub produktów
  • Wiedza z zakresu realizacji zleceń spedycyjnych

Oferujemy:

  • Przyuczenie do zawodu spedytora
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • Pakiet opieki medycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

SKAT Transport to należący do Grupy SKAT operator transportowo-lo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców