Opis stanowiska pracy

Rzeczoznawca majątkowy poszukuje kandydata na stanowisko Asystenta.

O firmie:

Wycena Nieruchomości i Maszyn Laskowski S.C.

Oferujemy pełen zakres usług obejmujących wycenę nieruchomości (mieszkania, działki, budynki) oraz wartości służebności i stawek czynszu za korzystanie z nieruchomości, a także szacowaniem wartości maszyn i urządzeń oraz przedsiębiorstw dla różnych celów. Zapewniamy kompleksową i sprawną obsługę, w zakresie której służymy również fachowym doradztwem. Gwarantujemy wysoką jakość opartą o wieloletnie doświadczenie i wiedzę ekspercką. Obszar działania w zakresie obsługi klientów indywidualnych obejmuje województwo Pomorskie, natomiast klientów biznesowych teren całej Polski.

Oferujemy:

  • stałą pracę na samodzielnym stanowisku na podstawie umowy zlecenie / umowy o pracę
  • udział w angażujących projektach związanych z wyceną nieruchomości, maszyn i przedsiębiorstw
  • możliwość kształcenia się pod okiem doświadczonego rzeczoznawcy

Zakres obowiązków:

  • obsługa biura w pełnym zakresie
  • wyszukiwanie informacji na potrzeby wyceny nieruchomości, w powszechnie dostępnych źrodłach (plany zagospodarowania przestrzennego, księgi wieczyste itp.)
  • tworzenie baz danych
  • opracowywanie materiałów pomocniczych do wyceny nieruchomości
  • inne zadania związane z wycenami

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Word i Excel)
  • umiejętność podługiwania się sprzętem biurowym
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
  • entuzjazm do pracy i chęci uczenia się nowych zagadnień
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • obowiązkowość i punktualność
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy biurowej oraz posiadanie prawa jazdy będą mile widzianymi atutami.

Termin zgłaszania aplikacji: 30 kwietnia 2014 r.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych.

Zastrzegamy prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Oferujemy pełen zakres usług obejmujących wycenę nieruchomości (m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena