Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji projektowej (Projekty budowlane, Projekty konstrukcyjne, Projekty technologiczne, zestawienia materiałowe, itd.),
  • Inwentaryzacje obiektów,
  • Współpraca z działem budowy i działem instalacji Firmy podczas realizacji projektów,
  • Uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami Inwestorów.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat specjalności: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie,
  • Biegła znajomość oprogramowania: AutoCad, Robot, RM-WIN,
  • Znajomość Eurokodów,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach będzie dodatkowym atutem (inwentaryzacje istniejących obiektów).

Prezentacja firmy

Firma Up-Telecom Sp. z o.o. powstała w 1994 roku. Siedziba Spółki mieści... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta, Praca Architektura