Asystent projektanta

Ajko

Staszów, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe poszukuje osoby na stanowisko "[b]Asystent Projektanta"[/b]

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie dokumentacji projektowej branży drogowej, uzgadnianie dokumentacji, koordynację projektów branżowych.

[u]wymagania konieczne[/u]- biegła obsługa programu autoCad civil, obsługa komputera, prawo jazdy kat.B,

mile widziani studenci lub absolwenci
zainteresowanych proszę o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Jeżeli tryskasz energią, gdy stajesz przed nowymi wyzwaniami. Jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie