ASYSTENT PROJEKTANTA - TECHNOLOG

Hunnebeck Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Opracowywanie projektów technologii użycia systemów szalunków i rusztowań,
• Wykonywanie podstawowych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych potrzebnych przy projektach szalunków i rusztowań,
• Bezpośrednie doradztwo techniczne na budowach,
• Bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach związanych z opracowaniem poprawnej oferty technicznej,
• Współpraca z działem handlowym i logistyki w zakresie przygotowywania ofert.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe budowlane (wskazane kierunki konstrukcyjne),
• Znajomość programu AutoCad i programów obliczeniowych (wskazane Robot),
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kompetencje:
• Komunikatywność,
• Dynamizm,
• Dokładność,
• Rzetelność.

Prezentacja firmy

Wiodący dostawca usług specjalistycznych dla światowego sektora przemys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie