Asystent projektanta systemów ogrzewania z językiem angielskim

KGP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Lider w budowie obiektów szklarniowych na całym świecie do swojego biura projektów w Łodzi poszukuje

Asystenta projektanta systemów ogrzewania w szklarniach na całym świecie.

Opis stanowiska pracy:

Praca na w/w stanowisku w początkowym okresie obejmować będzie wsparcie dla projektanta podczas wykonywania projektów instalacji ogrzewania w szklarni.

Zakres pracy:

  • Wykonywanie rysunków instalacji ogrzewania zarówno etapu projektowego jak i wykonawczego w programie AutoCad, uczestnictwo w procesie projektowym, dobór materiałów oraz urządzeń.
  • Po okresie wdrożenia tworzenie wraz z prowadzącym specyfikacji materiałowych do projektu oraz uczestnictwo w procesie zakupów i realizacji.

Oferujemy:

  • Praca w środowisku międzynarodowym.
  • Doskonałe warunki pracy.
  • Wdrożenie do systemu pracy na wyspecjalizowanym stanowisku. Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.

Wymagania:

  • Warunek konieczny: dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana: znajomość języka rosyjskiego.
  • Mile widziane: doświadczenie w projektowaniu systemów grzewczych.

Prosimy o CV w języku angielskim

Prezentacja firmy

Firma GAKON Horticultural Projects buduje obiekty szklarniowe na całym ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
umowa na okres próbny 3 miesiące, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie