Asystent projektanta konstrukcji

Firma Mazur Sp. z o.o. Sp. k.

41-909 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej konstrukcji stalowych, a także elementów atrakcji wodnych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku budownictwo, mechanika.

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

• Umiejętność organizacji pracy własnej.

• Umiejętność pracy pod presją czasu.

• Kreatywność

• Dobra znajomość pracy w środowisku CAD 2D np. Autocad.

• Dobra znajomość oprogramowania z rodziny MS Office.

• Dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B

• Mile widziana obsługa programów do projektowania w 3D

Prezentacja firmy

Firma MAZUR od początku swojego istnienia jest liderem w branży b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
1 850PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie