Asystent Projektanta Konstrukcji Żelbetowych / Kreślarz 3D

PMJ Sp. z o.o.

Wrocław, 54-130, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe PMJ to zespół profesjonalistów nastawionych na sukces i otwartych na pracę zespołową oraz dzielenie się wiedzą. Pracownia mieści się w klimatyzowanym budynku SBC przy ul.Szybowcowej we Wrocławiu i jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie oraz ergonomiczne stanowiska pracy. W biurowcu do dyspozycji pracowników jest klub fitness z siłownią i sauną.

Wymagania

Zakres obowiązków Asystenta Projektanta Konstrukcji Żelbetowych / Kreślarza 3D:
• Modelowanie 3D konstrukcji żelbetowych w programie TEKLA Structures
• Wykonywanie rysunków zbrojeniowych, szalunkowych i pozycyjnych
• W miarę umiejętności wykonywanie prostych obliczeń statycznych

Minimalne wymagania:
• Umiejętność modelowania 3D w dowolnym programie CAD
• Umiejętność interpretacji obliczeń statycznych konstrukcji żelbetowych
• Umiejętność tworzenia rysunków zbrojeniowych i szalunkowych oraz pozycyjnych różnego rodzaju konstrukcji żelbetowych

Idealny kandydat posiada ponadto:
• Znajomość programu TEKLA Structures
• Znajomość niemieckich standardów projektowych
• Dobrą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem 12 projektantów konstrukcji budowlanych i od roku 2009... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wydajności pracy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria