Asystent projektanta konstrukcji stalowych

MESA Inzynierowie i Architekci Sp. p.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Wykonywanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej budowlanych konstrukcji stalowych.

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.

• Wykształcenie wyższe inżynierskie na kierunku budownictwo, mechanika.

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

• Umiejętność organizacji pracy własnej.

• Umiejętność pracy pod presją czasu.

• Dobra znajomość pracy w środowisku CAD 2D np. Autocad.

• Dobra znajomość oprogramowania z rodziny MS Office.

• Znajomość programów do projektowania konstrukcji stalowych 3D np. Advance Steel itp.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

• Szkolenia w zakresie projektowania konstrukcji w programie Advance Steel 3D.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Współudział przy projektowaniu ciekawych obiektów.

Prezentacja firmy

Firma inżynierska zajmująca się projektowaniem budynków przemysłowych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis