Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Modern System Design Solutions Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

•Opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych,
•Opracowywanie kosztorysów
•Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów

Wymagania

◾Wykształcenia wyższego w specjalności sanitarnej
◾Min. 3-letniego doświadczenia w projektowaniu instalacji sanitarnych
◾Biegła znajomość oprogramowania AutoCad, Instalsoft,
◾Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych oraz konstruktywnego myślenia
◾Znajomości realiów i specyfiki rynku firm z branży sanitarnej
◾Elastyczności działania w zmieniających się warunkach

◾mile widziana umiejętność sporządzania audytów energetycznych

Prezentacja firmy

Tworzymy firmę projektową zajmującą się sporządzaniem kompletnej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Architektura