Opis stanowiska pracy

-Udział w prowadzeniu procesu projektowego oraz adaptacji projektów gotowych

-Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych

-Obsługa potencjalnych i obecnych inwestorów

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunek Architektura i Urbanistyka

- biegła znajomość: AutoCAD, SketchUp, pakiet MS Office

- warunek konieczny: jakiekolwiek doświadczenie w projektowaniu

- dyspozycyjność

- bardzo dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy

-Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

-Możliwość odbycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych bez ograniczeń

-Bardzo dobre warunki pracy w miłej atmosferze

Informacje dodatkowe

Rodzaj pracy:

Pełny etat

Rodzaj umowy:

Na czas określony

Liczba wakatów:

1

Prezentacja firmy

Fundamentem naszej firmy jest wielopokoleniowa tradycja rodzinna.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Na czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura