asystent projektanta architekt

Q-ARCH SP. Z O.O.

Kraków, 31-553, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• przygotowywanie i wykonywanie dokumentacji technicznej w tym detali wykonawczych (projekty budowlane i wykonawcze) obiektów takich jak: budynki użyteczności publicznej, mieszkalnictwa wielorodzinnego, budynki komercyjne, usługowe.

• wykonywanie wizualizacji 3D projektowanych budynków.

• koordynacja prac projektantów branżowych.

• koordynacja procesu uzyskiwania pozwolenia na budowę.

Oferujemy:

• zatrudnienie na pełnym etacie na czas określony (umowa na zastępstwo).

• interesującą, pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach.

• dużą samodzielność, możliwość rozwoju

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe.

• minimum 3-letni staż pracy w biurze projektów.

• biegła znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych.

• znajomość programów: AutoCad, Revit, pakietu MS Office, 3DStudioMax, Photoshop.

• doświadczenie w koordynacji międzybranżowej.

• uprawnienia do projektowania w branży architektonicznej lub w trakcie uzyskiwania uprawnień (mile widziane).

• bardzo dobra organizacja pracy.

• odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność.

• znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura