Asystent projektanata - staż specjalności KBI lub TOB

Konsbud

72-002 Stobno, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

- udział w tworzeniu dokumentacji warsztatowej i powykonawczej
- sporządzanie dokumentacji technicznej (opisowej i rysunkowej)
- opracowywanie projektów montażu
- pomoc w nadzorowaniu prac budowlanych

Wymagania

- student w trakcie studiów na kierunku Budownictwo
- umiejętność czytania, analizowania dokumentacji technicznej i projektowej
- znajomość i umiejętność obsługi programów MS Office oraz AutoCad
- umiejętność pracy w grupie
- odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań
- komunikatywność

Prezentacja firmy

Konsbud drewno klejone jest to lokalna firma o zasięgu <br/>ogólnopolsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria