asystent project managera

Cobalt Spark s.c.

01-659 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z 13 letnim doświadczeniem na rynku. Pracujemy dla Klientów z Polski, Europy Zachodniej i Wschodniej oraz USA. Tak się składa, że mamy ostatnio bardzo dużo pracy dlatego też szukamy osób, które z pasją i entuzjazmem pomogą nam w obsłudze naszych Klientów.

Pilnie poszukujemy osoby, która będzie wspierała naszych project managerów w ich codziennej pracy.

Zakres zadań i obowiązków:
- bieżące wsparcie project managera obsługującego naszych kluczowych Klientów
- kontakty z Klientami i partnerami handlowymi (Polska / Europa)
- korespondencja dotycząca koordynacji projektów (j.polski / j.angielski)
- przygotowywanie raportów z postępu prac
- współpraca z pracownią projektową w zakresie realizacji bieżących zadań

Wymagania

WYMAGANIA KONIECZNE:
- samodzielność i odpowiedzialność
- sumienność i rzetelność w realizacji obowiązków
- angielski komunikatywny w mowie i piśmie (praca związana z bieżącym kontaktem z Klientami z Europy) - prosimy o przysyłanie zgłoszeń wyłącznie przez osoby sprawnie posługujące się j.angielskim
- łatwość nawiązywania kontaktów / pozytywny stosunek do ludzi
- płynna obsługa Excel i Word

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w obsłudze Klienta w segmencie B2B
- zainteresowanie grafiką i projektowaniem użytkowym
- doświadczenie / wykształcenie w marketingu

Prezentacja firmy

Cobalt Spark od kilkunastu lat zajmuje się zarządzaniem wizerunki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok lub więcej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media