Asystent Product Managera

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Korespondencja z kontrahentami zagranicznymi,
  • Rozliczenia hotelowe,
  • Kalkulacje cen oraz ofert specjalnych,
  • Bieżąca aktualizacja sprzedaży oraz analiza cen rynkowych,
  • Udział w przygotowaniu oferty katalogowej.

Wymagania:

  • Znajomość branży turystycznej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programu EXCEL, w celu dokonywania rozliczeń,
  • Znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
  • Zainteresowanie podróżami,
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie, która jest liderem polskiej branży turystycznej,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Dofinansowanie wczasów zagranicznych,
  • Możliwość dofinansowania kosztów opieki medycznej i zajęć rekreacyjnych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.