Opis stanowiska pracy

Karaś i Wspólnicy jest firmą prawniczą wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Wśród naszych klientów są zarówno duże powszechnie znane marki jaki i firmy z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wsparcie prawników w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorstw obejmujące:

  • pomoc w przygotowywaniu/opiniowaniu projektów umów,
  • pomoc w przygotowywaniu pozwów i innych pism procesowych,
  • pomoc w sporządzaniu opinii prawnych,
  • wymianę korespondencji z sądami, instytucjami i Klientami,
  • prowadzenie terminarza spraw,
  • prace biurowe i administracyjne.

Wymagania

  • wykształcenie wyższ prawnicze lub ostatni rok studiów
  • doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym firmy,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i handlowego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • bardzo dobra znajomość programów prawniczych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • nawiązanie długotrwałej współpracy,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy obsłudze firm i prowadzeniu ciekawych spraw.

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Kancelaria Karaś i Wspólnicy specjalizuje się w kompleksowej obsłudze po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura