Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0843

Obowiązki:

Charakterystyka lub ogólny zakres obowiązków wykonywanej
udział w pracach analitycznych i projektowych związanych z:
pracami planistycznymi i studialnymi prowadzonych przez Biuro, głównie w zakresie problematyki rozwoju społeczno-gospodarczego i konkurencyjności regionalnej,
- planem zagospodarowania przestrzennego województwa
- strategią rozwoju województwa i programami rozwoju,
- monitoringiem w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz stanu rozwoju społeczno-gospodarczego,
przy projektach unijnych współrealizowanych przez Biuro.
- przygotowanie opinii branżowych do oceny wewnętrznej dokumentów planistycznych i projektowych, uzgadnianych lub opiniowanych przez Zarząd Województwa i Marszałka Województwa (dot. głownie oceny projektów studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gmin, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz decyzji lokalizacyjnych).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania - oczekiwania pracodawcy krajowego - wykształcenie niezbędne: wyższe pierwszego lub drugiego stopnia na kierunkach związanych z naukami geograficznymi, rozwojem regionalnym lub planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym, nie wyklucza się zatrudnienia absolwenta studiów pierwszego stopnia kontynuującego lub zamierzającego kontynuować naukę na drugim stopniu Biuro deklaruje elastyczność w ustaleniu indywidualnego czasu pracy umożliwiającego kontynuację nauki, specjalność zawodowa niezbędne: znajomość podstaw teoretycznych oraz metodologii pozwalającej na prowadzenie szeroko rozumianych analiz o charakterze regionalnym (nie jest niezbędne przygotowanie w zakresie ogółu zagadnień regionalnych, ale kandydat powinien posiadać umiejętności do prowadzenia analiz w zakresie co najmniej dwóch z wymienionych sfer: demografia, osadnictwo, geografia społeczna, gospodarka, turystyka, transport, geografia fizyczna, dziedzictwo kulturowe, infrastruktura techniczna, fundusze unijne, tworzenie dokumentów planistycznych i/lub strategicznych, problematyka prawna w planowaniu przestrzennym), uprawnienia zawodowe niezbędne: nie dotyczy, doświadczenie zawodowe niezbędne: nie dotyczy, predyspozycje zawodowe niezbędne: analityczne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność szybkiego wyciągania wniosków, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, umiejętność adaptacji i otwartość na nowe wyzwania, umiejętności zawodowe niezbędne: ogólna znajomość i umiejętność zastosowania metod analizy i opisu zjawisk społeczno ekonomiczno gospodarczych z zakresu nauk geograficznych, znajomość przepisów ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju, wiedza z zakresu funkcjonowania administracji samorządowej (ustawa o samorządzie województwa), ogólna znajomość struktury organizacyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu (materiały zamieszczone na stronie bip.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Organizacja Urzędu) oraz Kujawsko-Pomorskiego Biuro Planowania Przestrzennego i Regionalnego we Włocławku (materiały zamieszczone na stronie www.bip.biuro-planowania.pl), ogólna znajomość województwa kujawsko-pomorskiego i problematyki jego zagospodarowania przestrzennego (rozumiana jako ogólna znajomość Planu zagospodarowania przestrzennego województwa kujawsko-pomorskiego zamieszczonego na stronie www.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Rozwój Regionalny / Planowanie Strategiczne i Przestrzenne / Planowanie Przestrzenne oraz projektu jego zmiany), ogólna znajomość założeń polityki regionalnej (rozumiana jako ogólna znajomość strategii rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego zamieszczonej na stronie www.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Rozwój Regionalny / Planowanie Strategiczne i Przestrzenne / Planowanie Strategiczne), swobodne posługiwanie się podstawowymi technikami informatycznymi, umiejętność pracy w środowisku GIS (szczególnie poszukiwana, ale nie niezbędna, jest znajomość oprogramowania QGIS lub ArcGIS lub MapInfo), umiejętność pracy w oprogramowaniu Microsoft Office, umiejętność korzystania z Banku Danych Lokalnych GUS, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, h)nieposzlakowana opinia.

Miejsce pracy: Paderewskiego 26, 85-075 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne: - list motywacyjny, - życiorys zawodowy (CV), Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych, zamieszczona na stronie: http://www.bip.biuro-planowania.pl/ogloszenie-42019-o-naborze-na-stanowisko-urzednicze-asystent/ , Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy zawodowej, kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach, oświadczenie kandydata, iż nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lubumyślne przestępstwo skarbowe, inne, które kandydat uważa za ważne dla jego przyszłej pracy np.orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta

Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 000 PLN

Email: bydgoszcz@biuro-planowania.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy