Opis stanowiska pracy

Equity Labs jest spółką zapewniającą kompleksową obsługę projektów badawczych dla klientów lokalnych oraz zagranicznych. Do projektów prowadzonych dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób – pracowników lub współpracowników – na stanowisko Asystent naukowy.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Przygotowywanie raportów naukowych dotyczących dziedzin związanych ze  zdrowiem i technologią
  • Pisanie tekstów w języku angielskim w dziedzinie żywienia i suplementacji
  • Research internetowy na potrzeby projektów
  • Research literatury naukowej
  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu projektów

Wymagania

Od zainteresowanych współpracą oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu biologii/biotechnologii lub pokrewnego kierunku
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pisania w języku angielskim
  • Umiejętności w wyszukiwaniu wartościowych informacji w Internecie, literaturze naukowej oraz opracowywaniu wyników w skróconej formie
  • Doświadczenia w pisaniu w języku angielskim w zakresie żywienia i suplementacji
  • Samodzielności w działaniu
  • Zaangażowania i inicjatywy
  • Kreatywności w działaniu

Oferujemy:

  • Udział w interesujących, rozwojowych projektach,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • Stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne doświadczonych współpracowników,
  • Pracę w przyjaznej, motywującej atmosferze

Prezentacja firmy

Equity Labs jest spółką zapewniającą kompleksową obsługę projektów badaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting