Asystent / MiniAngel (możliwość pracy zdalnej)

Troaching Institute

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:
- tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych i komunikacji zewnętrznej
- przeprowadzanie researchu dla naszych wewnętrznych potrzeb i potrzeb klientów
- uczestniczenie w projektach wewnętrznych (e-book, strona internetowa, materiały, prowadzenie bloga itp.)
- przygotowywanie dokumentów dla klientów
- przygotowywanie raportów z CV i z wizerunku internetowego naszych klientów
- wspieranie naszych Konsultantów – Aniołów Kariery

Co oferujemy:
- elastyczny czas pracy (ok. 20 h tygodniowo)
- możliwość pracy z domu
- możliwość pracy z doświadczonym i międzynarodowym zespołem
- szansę rozwoju nowych umiejętności (m.in. formatowanie dokumentów, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, wiedza o rynku)
- szkolenia
- laptop służbowy na czas współpracy
- po 6-miesięcznym szkoleniu: stawkę godzinową w wysokości 14,8 PLN brutto

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne w języku angielskim i niemieckim.

Prosimy dodać następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Tylko kandydaci wybrani do rozmów kwalifikacyjnych zostaną skontaktowani.

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspieramy profesjonalistów w podejmowaniu kolejnych kroków w ich karierze. Piszemy dla nich CV i listy motywacyjne. Przygotowujemy ich do rozmów kwalifikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku w Polce i od tego czasu bardzo się rozwinęliśmy – pracują z nami konsultanci z całej Europy.

Wymagania

Kogo szukamy:
- studentów na 1., 2. lub 3. roku studiów licencjackich (zarówno tryb, jak i kierunek studiów jest obojętny)
- osób myślących logicznie
- osób systematycznych i zdyscyplinowanych
- proaktywnych perfekcjonistów
- osób zainteresowanych własnym rozwojem i nie zniechęcających się krzywą nauki
- osób zainteresowanych tematyką HR
- osób odpowiedzialnych

Poszukujemy kandydatów z następującymi umiejętnościami językowymi: płynny język angielski i dobry język niemiecki.

Prezentacja firmy

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting