Asystent / Mini Angel (możliwość pracy zdalnej)

Troaching Institute

04-329 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie jest kierowane do studentów z całej Polski!

Z nami nauczysz się:

  • jak zarządzać projektami, czasem i pracą
  • jak wykonać badanie rynku (research)
  • jak przygotować konkurencyjne CV i dokumenty aplikacyjne
  • jak wykreować swój wizerunek w Internecie, by zostać zauważonym
  • jak zachowywać się na rozmowach kwalifikacyjnych i w trakcie całego procesu rekrutacyjnego
  • pracy w międzynarodowym środowisku
  • pracy z klientem i etykiety biznesowej
  • efektywnej pracy i komunikacji
  • efektywnego wykorzystywania narzędzi open source

Będziesz mógł również wyspecjalizować się w jednej z dziedzin: HR, finanse i księgowość, marketing – jeśli tylko zechcesz!

Oferujemy:

  • elastyczny czas i tryb pracy (ok. 20 h tygodniowo)
  • możliwość pracy z doświadczonym i międzynarodowym zespołem
  • szkolenia
  • laptop służbowy na czas współpracy
  • po 6-miesięcznym szkoleniu: stawkę godzinową w wysokości 14,8 PLN brutto (okres szkolenia jest również płatny)

Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne w języku angielskim.

Wymagania

Poszukujemy studentów:

  • na 1., 2. lub 3. roku studiów licencjackich (zarówno tryb, jak i kierunek studiów jest obojętny)
  • osób posługujących się płynnie językiem angielskim
  • osób systematycznych i zdyscyplinowanych
  • osób proaktywnych
  • osób zainteresowanych własnym rozwojem

Kandydacie pływnnie posługujący się dodatkowo językiem niemieckim, rosyjskim, hiszpański, portugalskim, francuskim, ukraińskim, rumuńskim lub węgierskim są preferowani.

Prezentacja firmy

Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting