Asystent Menedżera ds. Operacyjnych

Biznes Partner Sp. z o.o.

90-117 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za:

• Prowadzenie procesów selekcji i rekrutacji dla stanowisk średniego szczebla w ramach struktur firmy Biznes Partner,
• Odpowiedzialność za realizację projektów rekrutacyjnych dla Klientów Biznes Partner dla usługi rekrutacji stałej,
• Analizowanie rynku pracy oraz śledzenie działań konkurencji,
• Sporządzanie raportów na potrzeby działu operacyjnego,
• Sporządzanie raportów z wynikami realizacji zadań,
• Tworzenie prezentacji multimedialnych na potrzeby spotkań oraz szkoleń działu operacyjnego,
• Poszukiwanie niestandardowych rozwiązań w zakresie promocji ofert pracy Biznes Partner oraz negocjowanie warunków współpracy.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności;
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Umiejętność prowadzenia negocjacji,
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
• Czynne prawo jazdy kat. B;
• Znajomość zagadnień prawa pracy i ustawy o pracę tymczasową
• Wysoka kultura osobista, poczucie odpowiedzialności, otwartość, komunikatywność;
• Umiejętność pracy pod presją czasu;

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja