ASYSTENT MANAGERA START-UP - STAŻ

Cleapps Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś pracowity i można na Tobie polegać? Nie boisz się nowych rzeczy? Widzisz wyzwania, a nie przeszkody? Wykorzystaj to zawodowo! Zdobądź doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie - zapraszamy na płatny staż z nastawieniem na nawiązanie stałej współpracy.

Firma CLEAPPS jest nowoczesną organizacją specjalizującą się min. w tworzeniu innowacyjnych projektów start-upowych, które powołujemy do życia od podstaw. Każdy z nich posiada swoją specyfikę i wymaga zorganizowania i wykonania wielu zadań, od konsultacji prawnych i prac administracyjnych, poprzez działania reklamowe po wiele innych czynności organizacyjnych związanych ze specyfiką danego przedsięwzięcia.

Szukamy osoby, która efektywnie wesprze naszego managera w każdym takim procesie. To Twoja niepowtarzalna okazja na zdobycie wszechstronnego doświadczenia!

Wymagania:
- motywacja do pracy i chęć rozwoju zawodowego
- wszechstronność i kreatywność
- umiejętność pracy samodzielnej jak i skrupulatnego wykonywania poleceń
- pracowitość, odpowiedzialność i skrupulatność
- znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
- dyspozycyjność min. 25 godzin w tygodniu
- poszukujemy studentów ostatniego roku bądź niedawnych absolwentów

Oferujemy:
- 6-miesięczny staż płatny
- dużą szansę na zatrudnienie po okresie stażu – nastawiamy się na nawiązanie stałej współpracy
- dogodną lokalizację w centrum miasta
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
- narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne i techniczne
- pracę w sympatycznym, młodym zespole
- pyszną kawę i herbatę oraz dobrze wyposażoną kuchnię i miejsce do odpoczynku.

Wyślij swoje dokumenty już teraz!

Prezentacja firmy

Firma z branży IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne