Opis stanowiska pracy

Osoba potrzebna na staż 6 miesięcy finansowany przez Urząd Pracy. Następnie gwarancja zatrudnienia na 6 miesięcy, po tym okresie możliwość zatrudnienia na czas nie określony.
Zakres prac na stanowisku:
Prace pomocnicze biurowe. Porządkowanie dokumentów. Pisanie pism. Robienie zestawień w Exelu. Przygotowywanie dokumentów do ZUS. Wprowadzanie dokumentów do programu Księgowego oraz Kadrowego (Symfonia). Wystawianie faktur.

Wymagania

Wiek do 25 lat,
Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości, mile widziane również z zakresu kadr i płac, prawa pracy.
Średnia (ew. podstawowa) znajomość języka niemieckiego.
Osoba szybko ucząca się, chętna do pracy.

Prezentacja firmy

Butzkies konstrukcje jest przedsiębiorstwem europejskim. Siedziba główna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja