Opis stanowiska pracy

Asystent Koordynatora Projektów UE (2 etaty)

zakres obowiązków:

  • samodzielne przeprowadzanie badań i analiz oraz wykonywanie raportów zleconych przez Koordynatora Projektu i Zarząd
  • wsparcie realizacji powierzonego projektu
  • bieżące wsparcie administracyjne i organizacyjne Koordynatora Projektu

oferujemy:

  • umowę o pracę na czas trwania projektu (5 lat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze

miejsce pracy: Puck lub Gdańsk

Termin rozpoczęcia pracy: 01.10.2016r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal InfoPraca.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, min. licencjackie
  • prawo jazdy Kat B.warunki konieczne
  • doskonałe zdolności organizacyjne
  • dokładność i komunikatywność
  • własna inicjatywa oraz zaangażowanie
  • zdolności analityczne oraz zdolność poszukiwania informacji
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • znajomość pakietu Office

wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uczestniczenie w stażu związanym z tematyką projektów UE,
  • zainteresowanie tematyką pracy

Prezentacja firmy

Pozytywne Inicjatywy <br/>to grupa organizacji zajmującą się szerokimi d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
czas trwania projektu - 5 lat
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa