Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce oraz oficjalnym partnerem firmy Google.

Nasza działalność skupia się na pozycjonowaniu stron internetowych oraz na świadczeniu usług Google Adwords.

Obecnie obsługujemy ponad 800 firm z całej Polski i zagranicy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego 36 osobowego zespołu poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Asystent Klienta

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta wg. Standardów firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie strategii E-marketingowej
  • utrzymanie dobrych relacji z aktywnymi klientami
  • negocjacje handlowe
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność oraz samodzielność
  • doskonała organizacja pracy
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość środowiska internetowego
  • chęć rozwoju

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z systemami CRM
  • znajomość technik handlowych

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm wg. Google
  • szkolenia prowadzone przez specjalistów w naszej firmie
  • szkolenia prowadzone przez specjalistów Google
  • doskonałą atmosferę pracy
  • pracę na codzień z managerami Google
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe + premie
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 2000 - 4000 zł netto
  • godziny pracy: 8 - 16
  • dodatki takie jak: świeże owoce każdego dnia, piłkarzyki, kącik relaksacyjny
  • rozwój osobisty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży od wielu lat. Dzięki doświadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta