ASYSTENT KIEROWNIKA*BRANŻA SAMOCHODOWA*RYBNIK*

Savaauto

44-207 Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma SAVAAUTO z Rybnika specjalizuje się w sprzedaży pojazdów użytkowych takich jak:
ciągniki siodłowe,
naczepy ciężarowe,
samochody ciężarowe
samochody dostawcze,
samochody ciężarowe typu wywrotka, pojazdy z HDS,
koparko-ładowarki,
naczep typu wywrotka, samowyładowcze, plandekowych, niskopodwoziowych oraz innych

www.savaauto.eu

W związku z ciągłym rozwojem firma poszukuję pracownika na stanowisko:
„ASYSTENT KIEROWNIKA”

Firma SAVAAUTO w Rybniku zatrudni mężczyznę na stanowisko: Asystent kierownika

Wymagania:
-Wykształcenie minimum średnie
-Wiek do 30 lat
-Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
-Dobra znajomość komputera w tym programów Word i Excel
-Skrupulatność, uczciwość, odpowiedzialność
-Dobra organizacja pracy
-Dyspozycyjność
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie relacji z klientami
-Sumienność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
-Mile widziana znajomość języka obcego
-Zdolność szybkiego uczenia się
-Prawo jazdy kat. „B”
-Praca na pełny etat

Oferty zawierające CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na adres e-mail:

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

SAVAAUTO to ciągle rozwijająca się firma działająca na rynku od 8... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne