ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTU

Demiurg Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma DEMIURG to lider w zakresie obsługi inwestycji budowlanych od 2004 roku. Zajmujemy się przygotowywaniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej, prowadzeniem Nadzorów Inwestorskich, a od 2011 roku Generalnym Wykonawstwem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budownictwie, bezproblemowo i bezkonkurencyjnie wykonujemy pełnobranżowe projekty budowy nowych obiektów, rozbudowy, nadbudowy, przebudowy oraz remonty istniejących obiektów.
Specjalizujemy się w obiektach znajdujących się w strefie ochrony konserwatorskiej i obiektach zabytkowych. Aktualnie w naszym zespole pracuje ponad 50 osób, w tym Koordynatorzy, Projektanci, Asystenci Projektantów, Kosztorysanci, Rzeczoznawcy, Inspektorzy Nadzoru, Kierownicy Budów, Specjaliści z KPA i PZP oraz Radcy Prawni, mimo to poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT/-KA KIEROWNIKA PROJEKTU

  • pomoc w koordynacji i kierowaniu wielobranżowymi projektami;
  • pomoc w kontroli i sprawdzaniu podwykonawców w zakresie harmonogramu i jakości robót projektowych;
  • przygotowanie, organizacja materiałów oraz uczestnictwo na spotkaniach z Inwestorami, Przedstawicielami Urzędów oraz Podwykonawcami
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji zadań (przygotowanie rozliczeń, składanie i kontrola wniosków wysyłanych do urzędów, systematyzowanie i porządkowanie notatek/dokumentacji papierowej i elektronicznej itd.)
  • prowadzenie korespondencji z inwestorami, urzędami, podwykonawcami
  • wizyty na budowach w ramach nadzoru autorskiego;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • dobra znajomość obsługi programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, AutoCAD;
  • odpowiedzialność, punktualność oraz odwaga;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kategorii B (konieczne czynne używanie, ze względu na wyjazdy);

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenie w koordynowaniu i kierowaniu pracami projektowymi w zakresie budownictwa;
  • możliwość rozwinięcia zdolności interpersonalnych, prowadzenia negocjacji, wycen i harmonogramowania;
  • możliwość poznania całego procesu projektowego - od wyceny i przetargu do nadzoru autorskiego, od strony projektowej, administracyjnej i wykonawczej;
  • elastyczne formy zatrudnienia;
  • możliwość szybkiego awansowania;
  • wsparcie ludzi aktywnych sportowo: półmaratony, maratony, triathlony

Mile widziane:

  • styczność z projektami budowlanymi pod względem formalnym i merytorycznym;
  • znajomość procesów administracyjnych koniecznych przy projektach z zakresu branży drogowej branży budowlanej;
  • znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Zakres działalności projektowej firmy DEMIURG na przykładzie kilku z ponad 1500 zrealizowanych projektów:

  • Przebudowa Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolski, przebudowa stadionu w Lipnie i Gnieźnie
  • Tor do nauki jazdy pojazdów opancerzonych KTO Rosomak
  • Budowy i przebudowy Komend Policji w Miastach: Inowrocław, Szczawno Zdrój, Lwówek Śl., Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Sosnowiec, Kalisz
  • Budowa strażnicy straży pożarnej wraz z Lądowiskiem dla Helikopterów w Żninie oraz Budowa strażnicy w Koszalinie
  • Budowa docelowych baz oddziałów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Miastach: Ostrów WLKP, Gorzów WLKP, Sokołów Podlaski, Opole
  • Ekspertyzy ppoż tj.: CK Zamek w Poznaniu, Komenda Policji w Toruniu
  • Program Funkcjonalno Użytkowy tj.: „Wartostrada”, Park&ride
  • Budowa i przebudowa placówek oświatowych w Miejscowościach: Dopiewie, Bydgoszczy, Warszawa
  • Budowa hal sportowych w Miejscowościach: Warszawa, Babimost, Halinów, Lipno,
  • Przebudowy obiektów zabytkowych tj.: Zespół Szkół Medycznych w Oleśnicy, XIV wieczny klasztor w Owińskach
  • Ekspertyzy budowlane tj.: Budynek Dwugazu GAZ System Poznań, Analiza nośności mostów w Wałbrzychu
  • Budowa Obiektów przemysłowych dla takich firm jak: KHGM, GAZ System, Primavika, PGNiG, Bama, Kraft, Komplet

DEMIURG to nie praca DEMIURG to styl życia

Prezentacja firmy

Firma DEMIURG zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Kadra zarządzająca