Asystent kierownika projektu PO KL - woj. zachodniopomorskie

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- prowadzenie biura projektu
- promocja projektu i rekrutacja uczestników
- sporządzanie umów, formularzy
- obsługa administracyjna i logistyczna
- organizacja szkoleń i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców

Oferujemy:

- stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- system profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska
- niezbędne narzędzia pracy
- współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE

Wymagania

Kwalifikacje:

- min. roczne dośw. na stanowisku biurowym oraz w proj EFS
- bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
- kreatywność, samodzielność – własna inicjatywa
- dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych
rozwiązań
- czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przygotowaniem i zarządzaniem projektami UE z p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa