ASYSTENT KIEROWNIKA PRODUKCJI

EGL Coral Sp. z o.o.

Leszno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy producentem zmywaków kuchennych, gąbek kąpielowych, samochodowych oraz ścierek i ściereczek dla domu, biura, hoteli, szpitali i zakładów przemysłowych.

Aktualnie, dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Leszno k. Warszawy

Opis stanowiska:

• Pomoc w organizowaniu pracy zespołu pracowników w sposób zapewniający: pełne wykorzystanie czasu pracy, optymalne wykorzystanie urządzeń, pełną realizację ilościowych, jakościowych i asortymentowych zadań produkcyjnych zgodnie z planem i dokumentacją

• Nadzór nad ilościowym zużyciem materiałów w procesie produkcji

• Analizowanie i kontrolowanie stopnia wykonania zadań produkcyjnych na poszczególnych stanowiskach pracy

• Inicjowanie i wdrażanie zmian w zakresie organizacji produkcji i jej doskonalenia

• Tworzenie, prowadzenie, a także kontrola dokumentacji produkcyjnej i technicznej

• Wdrażanie nowych produktów

• Kontrola jakości wyrobów gotowych

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie

• Znajomość procesów produkcyjnych

• Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów

• Samodzielność i komunikatywność

• Wsparcie kierownika produkcji

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach

• Pracę w młodym zespole i prężnie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Coral EGL Poland działa w Polsce od 1991 roku, a od 2002 roku w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji