Asystent kierownika budowy- Inżynier budowy

OL Invest Sp. z o.o.

Tczew, 83-110, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem Celbis Tczew zatrudni inżyniera budowy.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
-współpracę z kierownikiem budowy, kierownikami robót, inwestorem, klientami
- współpracę z wykonawcami, dostawcami materialów, architektami, urzędami itp.
Możliwość wykonywania praktyk.

Wymagania

Zartudnimy najchętniej osobę kończącą studia lub już po,
Prosimy o oferty od kandydatów z Tczewa i okolic.

Prezentacja firmy

Celbis Developer prowadzi działalność na rynku nieruchomości. Ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie