HRK S.A.

Dla naszego Klienta sprzedającego usługi consultingowe, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Asystent/kaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pełne wsparcie administracyjne;
  • Prowadzenie kalendarza spotkań;
  • Archiwizacja dokumentacji;
  • Organizacja podróży służbowych;
  • Bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Obsługa spotkań biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość programów MS Word, MS PowerPoint;
  • Samodzielność i sumienność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.