Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

asystent/-ka

Nr ref.: 20780
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

  • czynności pomocnicze związane z obiegiem, skanowaniem i archiwizacją dokumentów
  • przygotowywanie prób do badań według określonych procedur
  • czynności pomocnicze w zakresie badań laboratoryjnych i terenowych
  • wykonywanie prac fizycznych
  • wykonywanie innych zleconych zadań
  • wsparcie stałych pracowników firmy

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność pon. - pt. w godz. 8.00 - 16.00
  • mile widziane osoby uczące się w systemie zaocznym
  • mile widziane osoby z wykształceniem min. średnim w branży techniczno-budowlanej
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • punktualność
  • motywacja do pracy

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • praca w okresie 01.06-31.12.2015 (z możliwością przedłużenia)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie 1750 zł brutto/ miesięcznie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)