Asystent/ka zarządu

Work Service S.A.

Żyrardów, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Żyrardów

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Dla naszego Klienta- producenta ekskluzywnej wódki- poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Organizowanie, obsługa i dokumentowanie spotkań dyrekcji ( w tym: agenda, „minutki”, kompletacja prezentacji)
• Zarządzanie kalendarzami dyrektorów
• Prowadzenie Sharepoint dla dyrekcji, archiwizacja dokumentów, materiałów i prezentacji
• Współudział w organizowaniu spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz licznych wizyt gości
• Opracowywanie prezentacji, raportów i dokumentów
• Wsparcie w organizacji podróży służbowych
• Współpraca ze wskazanymi poddostawcami
• Prowadzenie biura

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe,
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji (warunek konieczny)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
• Znajomość zasad przygotowywania korespondencji i tworzenia prezentacji
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
• Dyskrecja, cierpliwość oraz umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji
• Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej

Oferujemy:

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
• Pracę w godzinach 9:00-17:00
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu stomatologicznego, paczki świąteczne i urodzinowe, dofinansowanie do biletów do kin i teatrów, zajęcia z języka angielskiego i francuskiego, nauka języków obcych dla dzieci, liczne eventy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.