H+H Polska Sp. z o.o.

producent betonu komórkowego

Poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu

Miejsce pracy: Warszawa

Nasza firma, posiadająca 6 zakładów produkcyjnych w Polsce, wchodzi w skład międzynarodowej grupy H+H, będącej jednym z europejskich liderów w produkcji materiałów z betonu komórkowego.

GŁÓWNE ZADANIA (na potrzeby Zarządu):

  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań
  • Rozliczanie podróży służbowych
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zarządzanie umowami i dokumentami spółki
  • Przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów, korespondencji i innych dokumentów
  • Tłumaczenie dokumentów
  • Zarządzanie korespondencją
  • Administrowanie biurem w Warszawie

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywności i umiejętności budowania relacji
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności organizowania pracy własnej
  • Samodzielności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości MS Office

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.