Asystent/ka Zarządu

ESKY.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wyzwania, jakie na Ciebie czekają:

  • Zarządzanie kalendarzem Zarządu
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji w imieniu Zarządu
  • Przygotowanie oraz wstępna i bieżąca kontrola dokumentów, raportów oraz prezentacji
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i zapewnienie sprawnego przepływu informacji między Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie
  • Organizowanie posiedzeń Zarządu, spotkań biznesowych oraz podróży służbowych
  • Kompleksowe wsparcie codziennej pracy Zarządu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie międzynarodowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i umiejętność tworzenia prezentacji
  • Doskonała organizacja pracy i zdolność do samodzielnej realizacji zadań
  • Nastawienie na realizację celów i szukanie rozwiązań oraz skuteczność w działaniu
  • Terminowość, dokładność oraz sumienność w codziennej pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twego doświadczenia i wiedzy
  • Benefity – dofinansowanie do karty sportowej, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazną atmosferę i luźny start-up – płaska struktura organizacji, praca w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Świetne warunki pracy – laptop i telefon służbowy, nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swej branży na rynku polskim
  • Duże możliwości rozwoju – okazja do realizacji ciekawych i wymagających zadań, możliwość codziennej praktyki języka angielskiego

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Wymagania

Dołącz do naszego doświadczonego zespołu jako:

Prezentacja firmy

eSky to Internetowe Centrum Podróży, którego celem jest zapewnien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat