GP People Sp. z o.o.
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • zarządzanie korespondencją  (mailową i tradycyjną)
  • obsługa telefoniczna sekretariatu
  • prowadzenie dokumentacji
  • wsparcie innych działów w firmie w pracach administracyjnych
  • organizacja wyjazdów służbowych Prezesa Zarządu
  • obsługa gości oraz spotkań biznesowych Prezesa Zarządu i firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe mile widziane chemiczne lub pokrewne
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1/B2)
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MsOffice oraz umiejętność obsługi sprzętu biurowego
  • wysoka kultura osobista, znajomość zasad savoir vivre
  • umiejętności organizacyjne, komunikatywność i otwartość
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę
  • wynagrodzenie + 30% premii
  • narzędzia pracy: telefon komórkowy i laptop
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego