Asystent/ka Zarządu

LSI Software S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Z nami będziesz mógł:

  • Dbać o jakość, dystrybucję i archiwizację dokumentacji przychodzącej i wychodzącej
  • Wspierać zarząd w realizacji codziennych zadań
  • Kontrolować koszty i przychody firmy w różnych systemach, w tym weryfikacja wniosków prowizyjnych
  • Przygotowywać analizy, zestawienia, raporty i prezentacje
  • Obsługiwać spotkania zewnętrzne i wewnętrzne
  • Bezpośrednio wspierać zarząd w bieżących sprawach administracyjnych

Otrzymasz od nas:

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, piątkowe Pizza Day, Owocne Poniedziałki)
  • Wyzwania i możliwość spełnienia swoich zawodowych ambicji

Wymagania

Szukamy kandydata, który posiada:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy biurowej. Mile widziane na podobnym stanowisku w średnim lub dużym przedsiębiorstwie.
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu MS Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Bardzo dobrą organizację pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa