Asystent/ka Zarządu z językiem francuskim (Pracownik Recepcji)

TPA Horwath HR

Warszawa, mazowieckie

Doradztwo personalne

Doradcy TPA Horwath HR (HR Advisory) wspierają planowanie i realizację przedsięwzięć związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie, w szczególności koncentrując się na: rekrutacji i selekcji kadr, audycie personalnym, usługach outplacement, Assessment Center, organizacji szkoleń branżowych w dziedzinie prawa i finansów oraz warsztatów w zakresie psychologii i zarządzania.

TPA Horwath to międzynarodowa i dynamicznie rozwijająca się grupa konsultingowa, członek Crowe Horwath International, ósmej największej organizacji doradczej na świecie, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.

www.tpa-horwath.pl

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży nieruchomości – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu / recepcji
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów w spółce
  • Umawianie spotkań i prowadzenie kalendarzy Członków Zarządu
  • Obsługa spotkań biznesowych
  • Wsparcie działów firmy w zakresie obsługi administracyjnej biura
  • Kontakty z centralą firmy we Francji
  • Zamawianie artykułów spożywczych i biurowych
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka francuskiego – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Wysoka kultura osobista

Oferta Klienta:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Umowa o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Karta Multisport
Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy na tym stanowisku prześlij swoje CV na za pomocą przycisku "Aplikuj"