Dla naszego Klienta, polskiej firmy z branży kosmetycznej szukamy osoby do pracy na stanowisku:

asystent/ka zarządu- stanowisko rozwojowe

Nr ref.: 36496
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Czosnów, k. Nowego Dworu Mazowieckiego

Zakres obowiązków:

Praca jako asystent zarządu oznacza pracę w dynamicznym, stawiającym wysokie wymagania i szybko zmieniającym się środowisku.

Na tym stanowisku spotkasz się z licznymi wyzwaniami, które pozwolą Ci na rozwój i stałą naukę.

Do Twoich głównych należeć będzie:

- współpraca z zarządem w zakresie koordynacji i planowania projektów

- współpraca z zarządem w zakresie identyfikacji najważniejszych zagadnień/problemów organizacji

- koordynacja współpracy z kluczowymi Klientami firmy

- koordynacja, przygotowania i interpretacja raportów i analiz

- pomoc w planowaniu budżetu

- wsparcie poszczególnych działów firmy

- organizacja spotkań

Oczekiwania:

Oczekujemy od Ciebie:

- energicznej i kraetywnje postawy

- solidnych umiejętności obsługi dowolnego pakietu biurowego (Libra Office, MS Office)

- biegłości w posługiwaniu się Excelem

- otwartości na naukę

- myślenia analityczngo, umiejętności wyciągania wniosków i przeprowadzania analiz

- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i pismie

- mile widziane doświadczenie w obsłudze CRM

- poczucia humoru ?

Oferta:

W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy

- umowę na pełen etat (po okresie próbnym na stałe)

- kompleksowy system wdrożeń w obowiązki

- miłą atmosferę pracy

- bycie częścią zespołu oraz realny wpływ na kierunek rozwoju firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)