Asystent/-ka w Kancelarii

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Kancelarii Prawnej z wieloletnim doświadczeniem i głęboką znajomością kluczowych sektorów gospodarki, szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Asystent/-ka w KancelariiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • pełne wsparcie administracyjne Partnera Zarządzającego;
  • prowadzenie kalendarza spotkań;

  • archiwizacja dokumentacji;

  • organizacja podróży służbowych;

  • bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • obsługa spotkań biznesowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego;

  • praktyczna znajomość programów MS Word, MS PowerPoint;

  • samodzielność i sumienność;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.