ASYSTENT/KA W DZIALE ZARZĄDZANIA RYZYKIEM – J.NIEMIECKI

IBBC Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Asystent/ka w dziale zarządzania ryzykiem odpowiada za bezpośrednie wsparcie lidera zespołu. W ramach swojej pracy będziesz aktywnie uczestniczył/a w projektach międzynarodowych, przygotowywał/a niezbędne dokumenty (oferty, raporty, umowy) oraz wykonywał/a prace analityczne i doradcze. Poszukujemy osoby, która biegle włada językiem niemieckim, szybko się uczy, jest wielozadaniowa, a kontakt z klientem nie jest dla niej problemem. Dzięki bardzo bliskiej współpracy z liderem zespołu w bardzo szybki sposób pozyskasz doświadczenie w międzynarodowych projektach z zakresu zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem.

Zakres obowiązków:

- Bezpośrednie wspieranie lidera zespołu w jego bieżącej działalności

- Tworzenie ofert i propozycji działań dla klientów

- Przygotowanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektów

- Tworzenie ofert/raportów na podstawie zdobytych informacji

- Pozyskiwanie danych z otwartych źródeł informacji

- Pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów

Wymagania

- Zdolność szybkiego i dokładnego wyszukiwania informacji w Internecie

- Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. C1)

- Znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem

- Komunikatywność i dobra prezencja

- Dobra organizacja czasu pracy

- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Power Point)

- Umiejętność szybkiego i czytelnego przygotowywania ofert/raportów/streszczeń

- Dobra organizacja pracy, w tym zdolność pracy wielozadaniowej (prowadzenie wielu spraw jednocześnie)

- Doświadczenie w branży bezpieczeństwa lub prawnej mile widziane

Oferujemy:

- Praca w zgranym zespole

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- Możliwość rozwoju i awansu

- Zdobycie doświadczenia zawodowego przy międzynarodowych projektach

- Szkolenia ze standardów pozyskiwania i analizy informacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting