Dla Naszego Klienta szukamy osoby do pracy na stanowisku:

asystent/ka w dziale logistyki

Nr ref.: 37932
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łajski k/Legionowo

Zakres obowiązków:
  • Organizowanie transportu drogowego
  • Weryfikowanie w systemie poprawności zleceń
  • Uzupełnianie bazy danych
  • Kontakt z Klientami (udzielanie informacji dotyczących dostawy)
  • Kontakt z kierowcami
  • Wysyłanie awizacji
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość topografii Polski
  • Dobra umiejętność obsługi programów MS Office (gł. Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie kierunkowe (logistyka, spedycja)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Kompleksowe wdrożenie w obowiązki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)