Asystent/-ka w dziale kontroli jakości

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy jako na stanowisko:

Nr. Ref. MC/Asy-dz-jako/09/2014

Opis stanowiska pracy:
- Prowadzenie dokumentacji,
- Kontrola jakości produkowanej filii,
- Prowadzenie pomiarów,
-Przygotowywanie raportów i analiz jakościowych, monitorowanie wskaźników jakościowych w wytwarzanych produktach.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy za możliwością zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie, praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego.

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego,
- Studia wyższe najlepiej po kierunku związanym z chemią lub pokrewnym ( może być również studentka ostatniego roku),
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ,
- Umiejętność obsługi MS Office,
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- Umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.