Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży dystrybucji gier komputerowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

asystent/ka w dziale HR

Nr ref.: 39962
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wsparcie w procesach relokacji pracowników wewnętrznych
  • pozyskiwanie dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy i pobytu ekspatów
  • organizacje imprez integracyjnych oraz eventów firmowych
  • obsługa i rozwój platformy Intranet

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziana pełna dyspozycyjność)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z ekspatami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • znajomość praktyczna pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • a przede wszystkim - otwartość, uśmiech i niestandardowe poczucie humoru :)

Oferta:
  • co miesięczne eventy pracownicze, które masz przyjemność samodzielnie organizować
  • Multisport, opieka medyczna, profit sharing
  • elastyczność w kontekście formy zatrudnienia
  • możliwość przychodzenia do pracy wraz ze swoim pupilem
  • młody, zgrany i naprawdę dynamiczny zespół

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)