Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Aktualnie dla naszego klienta, dużej i popularnej firmy branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

asystent/ka w dziale HR

Nr ref.: 41818
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa, Praga Płd.

Zakres obowiązków:
  • porządkowanie i archiwizowanie dokumentów
  • ewidencjonowanie wniosków urlopowych
  • wykonywanie zestawień w programie Excel
  • prace biurowo - administracyjne

Oczekiwania:
  • dokładności i skrupulatność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenia w pracy na stanowisku biurowo-administracyjnym (mile widziane)
  • praktyczna znajomość prawa pracy i języka angielskiego (mile widziane)

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miła i przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie na 1/2 etatu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)