Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Asystent/ka Rynku Produktów

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

Zadania:

  • wspieranie przełożonego oraz zespołu w tworzeniu całościowego modelu sprzedaży, realizującego przynoszącą zysk sprzedaż we wszystkich kanałach oraz wzrost udziału w rynku;
  • przygotowywanie raportów o sprzedaży, marży netto i zapasie, statystyk oraz prezentacji;
  • przygotowywanie raportów i prezentacji dotyczących badań poziomu satysfakcji klienta;
  • pozyskiwanie precyzyjnych danych oraz informacji dot. produktów/projektów we wszystkich kanałach sprzedaży;
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji pomiędzy działami handlowym, sklepami oraz działami handlowymi w ramach grupy;
  • wspieranie procesu planowania sprzedaży oraz zmian asortymentu we wszystkich kanałach sprzedaży;
  • uczestnictwo we wdrażaniu asortymentu produktów, aktualizacja katalogów produktów;
  • tworzenie centralnych zamówień na kampanie billboardowe oraz kampanie w alejkach sklepów (na podstawie deklaracji sklepów);
  • wspieranie procesu planowania oraz likwidacji zapasu we wszystkich kanałach sprzedaży

Nasze oczekiwania:

  • pasja do handlu i rynku home improvement;
  • nastawienie na klienta;
  • nastawienie na wyniki oraz zrozumienie funkcjonowania podstawowych dźwigni handlu;
  • systematyczny styl pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętności analityczne;
  • mile widziana wiedza o klientach, konkurencji, produktach, kanałach sprzedaży oraz rynku DIY;
  • płynność w posługiwaniu się narzędziami PowerPoint i Excel;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym;
  • biegła znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie) - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe

Nasza oferta:

  • praca w renomowanej firmie dystrybuującej artykuły budowlane i dekoracyjne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • praca na czas określony, na pełen etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: