Opis stanowiska pracy

- umawianie spotkań dla Przedstawiciela Bankowego
- monitorowanie kalendarza spotkań Przedstawiciela
- pozyskiwanie nowych Klientów

Co dajemy w zamian:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (zarabiasz na
KAŻDYM umówionym spotkaniu)
- stałą, miesięczną podstawę wynagrodzenia
- umowa o pracę
- po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej
- szkolenia sprzedażowe i produktowe
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

- motywacja do pracy
- doświadczenie w telemarketingu mile widziane
- dostęp do komputera/laptopa z internetem
- samodyscyplina

Prezentacja firmy

BeHired to polska Agencja, widniejąca w Krajowym Rejestrze Agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Bankowość, Praca Obsługa klienta